Skip to main content
Späť na výber

Prešov

Prostějovská, s. č. 7093

1275 m²
Podlahová plocha

1299 m²
Zastavaná plocha

Informácie

Objekt prešiel kompletnou rekonštrukciou, ktorá bola ukončená v októbri 2017.

Jedná sa o dvojpodlažný nepodpivničený objekt s plochou strechou. Stavba je postavená zo železobetónového skeletu s výplňou z plynosilikátových tvárnic na pásových základoch z betónu. Strop je z prefa panelov PZD uložených na prefa železobetónové prievlaky. Stavba má plochú strechu s natavovanou asfaltovou strešnou krytinou, stropy sú s rovným podhľadom.

Maloplošný formát patriaci do siete obchodných centier KOCKA je umiestnený medzi ulicami Prostějovská a Tomášikova, na malom námestí.

Počet obchodných centier KOCKA dosiahol číslo deväť. Deviate OC nesie okrem charakteristických prvkov brandingu aj nový prívlastok mini. Centrom KOCKA mini poukazujeme, že i na priestorovo menšej dispozícii je možné vytvoriť príjemné a moderné nákupné prostredie. Lokálne nákupné centrum bude vzhľadom k blízkosti obytných blokov a absencii parkovacích miest slúžiť najmä miestnym obyvateľom.

Hlavné prvky z pôvodného dizajn manuálu zostali zachované aj na ploche 1 050 m2. Celý jednopodlažný podpivničený objekt s plochou strechou je kompletne zrekonštruovaný, čo si vyžiadalo investičné náklady vo výške takmer 600 000 €. Komerčné priestory obsadili CBA potraviny, 101 drogerie, predajňa chovateľských potrieb Šťastná labka a stávková kancelária Fortuna. Návštevníci ako aj domáci obyvatelia majú k dispozícii aj bankomat Slovenskej sporiteľne. Prevádzky sú otvorené od skorých ranných hodín až do 19. hodiny.

Objekt bol daný do užívania v roku 1975.

Budova je momentálne plne obsadená.

Kontaktujte nás

Ak máte záujem alebo informácie o tejto nehnuteľnosti stačí vyplniť náš krátky formulár a my Vám do 24 hodín odpovieme.